Biežāk uzdotie jautājumi

Ar ko nodarbojas Guud?

Radošā aģentūra Guud nodarbojas ar radoša un interesanta satura veidošanu uzņēmumiem. Neatkarīgi no tā, vai tas ir teksts mājas lapai, produkta apraksts, sociālo tīklu stratēģijas izveide vai mārketinga materiālu izstrāde, mēs esam šeit, lai palīdzētu Jums sasniegt tos, kas jau sen Jūs ir meklējuši.

Cik maksā Guud pakalpojumi?

Cenas par pakalpojumiem ir dažādas. Par katru no pakalpojumiem mums ir izveidota bāzes cena, kuru iespējams uzzināt, jautājot mums par izvēlēto pakalpojumu. Par papildus darba apjomiem cenas pieaug atbilstoši nepieciešamajiem apjomiem. 

Kāpēc izvēlēties tieši Guud pakalpojumus?

Mūsu darbus raksturo kvalitāte un uzticamība. Katrs darbs, ko radām, tiek pamatots ar iepriekš veiktu izpēti. Mūsu tekstu veidošanā netiek izmantoti mākslīgā intelekta pakalpojumi, tie ir unikāli radīti katram no uzņēmumiem. Mēs radām saturu, kas nav balstīts uz sajūtām, bet uz pētījumiem un datiem. Tas ļauj mums radīt vērtīgāku saturu saviem klientiem, kas tiem ir arī saprotams un izsekojams.

Uz cik ilgu laiku tiek slēgts līgums par pakalpojumiem?

Guud strādā gan ar lielākiem, gan mazākiem projektiem un klientiem. Par pakalpojumu sniegšanas ilgumu notiek savstarpēja vienošanās ar klientu. Vienošanās laikā arī izrunājam visus neskaidros jautājumus, kas radušies saistībā ar izvēlētā pakalpojuma sniegšanu. Tā kā mēs zinām, ka savstarpējā sadarbībā komunikācija ir viens no svarīgākajiem elementiem, tad cenšamies būt maksimāli pretimnākoši, lai mūsu klienti būtu apmierināti ne tikai ar iegūto rezultātu, bet arī ar visu pakalpojumu sniegšanas laikā saņemto pieredzi.

Cik ilgā laikā notiek pakalpojumu piegāde?

Viss atkarīgs no izvēlētā pakalpojuma, tā sarežģītības un apjomiem. Vispirms notiek pārrunas par nepieciešamo pakalpojumu, tad slēgta vienošanās par pakalpojuma izpildi un tiek atrunāti izpildes termiņi. Svarīgi, lai klients pats ir gatavs ātrai un atsaucīgai sadarbībai šai sadaļā, lai samazinātu kopējo projekta realizācijas termiņu. Tā kā esam punktuāli un cenšamies darboties maksimāli efektīvi, tad darbu izpilde un rezultāta saņemšana notiek iepriekš noteiktajos termiņos. Palīdzam klientiem arī risināt situācijas, kurās darbus bija nepieciešams izpildīt jau vakar un kurās izpildes termiņi ir 24 stundas vai pat mazāk.

Kā sazināties ar uzņēmumu?

Rakstot uz e-pastu: hello@guud-agency.com vai zvanot mums 29872980. Vienmēr esam atvērti jaunām sadarbībām un projektiem!

Kādus pakalpojums sniedz Guud?

Nodarbojamies ar sociālo tīklu mārketingu un ar to saistīto pakalpojumu sniegšanu, dažādu grafiskā dizaina materiālu veidošanu, tekstu veidošanu pēc klienta izvirzītajām prasībām vai idejām, produktu fotosesijām un to plānošanu, e-pasta izsūtņu veidošanu un administrēšanu. Ja Tevis meklētais pakalpojums neietilpst iepriekš uzskaitītajā, tad droši raksti mums - mēs darām arī vairāk!