Iepazīsimies?

Kas mēs esam?

Kā tēlnieks no māla pikas reizēm ar maigu pieskārienu, reizēm ar kalta un āmura spēcīgiem sitieniem pār akmens miesu iedzīvina skulptūras, tā arī mēs ar peles klikšķiem, zibspuldžu zibeņiem un pildspalvu skrējieniem pār papīra lapām radām dzīvību mārketinga materiālos. Mēs esam radošā aģentūra Guud. 
Mēs padarām spēcīgākus zīmolus un veicinām to atpazīstamību, neņemot vērā to, kādā darbības sfērā tie darbojas. Esam radoši un radām skaistus darbus, kuros ietvertos fontus, krāsas, izvietojumus un attēlus protam pamatot. Mūsu darbi balstās uz klientu izvirzītām vadlīnijām un mūsu pētījumiem par vajadzīgo. Mēs ticam, ka forma un izpildījums ir tikpat svarīgi, kā projektu beigās redzamais un sataustāmais rezultāts.

Ko mēs darām?

Mēs radām idejas, tekstus dizainus, plānus, stratēģijas un fotogrāfijas, kas iedvesmo cilvēkus uz darbību. Ar savu radošo, taču tai pašā laikā sistemātisko pieeju mēs labo uzņēmumos padarām vēl labāku, krāšņo vēl krāšņāku un pavisam ierasto- sev daudz tuvāku.

Kas mums ir svarīgi?

Guud ir par labā atrašanu jebkurā vietā un situācijā. Mums ir svarīgi citos izcelt labo un unikālo, lai arī kas tas būtu. Pārdod kaut ko ļoti garšīgu, vai varbūt skaistu, vai ļoti noderīgu? Mēs esam te, lai to parādītu arī citiem. Mums dizains nav tikai attēls, sociālie tīkli tikai izklaides kanāls un produkta apraksts tikai informatīvs ziņojums. Tos visus mēs saskatām par veidiem, kā pastāstīt stāstu. Stāstu par labo, stāstu par vajadzīgo, stāstu par vērtībām.

Mūsu pieredze

Esam bagāti ar pieredzi un varam lepoties ne tikai ar lielākiem un mazākiem projektiem, bet arī ar jaunām draudzībām, ko esam ieguvuši gadu gaitā. Esam aptvēruši plašu kultūru un nacionalitāšu loku un varam teikt, ka mūsu apvārsnis nebeidzas Baltijas tirgū. Vai vēlies iekarot jaunas virsotnes, aptvert tālākas vietas un paplašināt savu klientu loku? Vērsies pie mums, un mēs nāksim talkā ar padomu!

Par darbiem

Ievērības cienīgi darbi rodas tur, kur satiekas talants, tehnika un šķipsniņa mākslinieciskā radošuma.

Par izpildījumu

Pavadītais laiks, forma un izpildījums ir tikpat svarīgi, kā projektu beigās redzamais un sataustāmais rezultāts.

Par Kultūru

Darbi runā skaļāk par vārdiem, tāpēc izpildām to, ko apsolām, bet apsolām tikai to, ko spējam paveikt.